Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град София, Хаджи Димитър
400 920 €
784 131.36 лв.

(2 570 €, 5 026.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:26 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 150 пъти.
Площ:
156 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА!!!
Агенция за недвижими имоти 'ПРОХОУМ СОФИЯ' предлага многостаен апартамент в кв. Хаджи Димитър. Намира се на пешеходно разстояние от метростанция, магазини, спирки на градския транспорт. Доказан инвеститор с множество завършени сгради. Разпределение: коридор с дрешник, дневна с кухненски бокс (33 кв.м.), три непреходни спални, три броя бани с тоалетни, три тераси (всяка стая има достъп до тераса). Просторно жилище с чиста застроена площ от 130,8 кв.м. Два апартамента на етаж. Сградата ще бъде завършена с качествени материали. Към имота могат да се закупят и два броя външни паркоместа. За повече информация и огледи се обадете на посочения телефон: 0897718841
За контакт:
0897718841
Агенция:
ПРОХОУМ СОФИЯ
0897718841
ПРОХОУМ СОФИЯ logo
В imot.bg от 2024 г.
prohomesofia.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ж.к. Люлин 10
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град София, Хаджи Димитър
Обява: 1d177616070529182

400 920 €
784 131.36 лв.
История на цената
(2 570 €, 5 026.48 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Хаджи Димитър

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност