Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Хаджи Димитър
ул. Васил Петлешков
207 900 €
406 617.06 лв.

(2 700 €, 5 280.74 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:25 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 183 пъти.
Площ:
77 m2
Етаж:
3-ти от 9
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА!!!
Агенция за недвижими имоти 'ПРОХОУМ СОФИЯ' предлага двустаен апартамент в кв. Хаджи Димитър.
Намира се на улица Васил Петлешков на пешеходно разстояние от метростанция, магазини, спирки на градския транспорт. Доказан инвеститор с множество завършени сгради. Разпределение: коридор, дневна с кухненски бокс и обширна тераса, спалня със склад (дрешник) и тераса, баня с тоалетна. Просторно жилище с чиста застроена площ от 67,62 кв.м. и 77,14 с общи части. Среден апартамент. Начален етап на строителство. Сградата ще бъде завършена с качествени материали. За повече информация и огледи се обадете на посочения телефон: 0897718841
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0897718841
Агенция:
ПРОХОУМ СОФИЯ
0897718841
ПРОХОУМ СОФИЯ logo
В imot.bg от 2024 г.
prohomesofia.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ж.к. Люлин 10
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Хаджи Димитър
ул. Васил Петлешков
Обява: 1b177615894768398

207 900 €
406 617.06 лв.
История на цената
(2 700 €, 5 280.74 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Хаджи Димитър, ул. Васил Петлешков

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност